Akoma Skincare

Apie Akoma

 „Akoma"  kompanijoje mes užsiimam verslu, naudingu visiems.

Nuo mūsų gamybos proceso pradžios iki momento, kai Jūs naudojatės vienu iš mūsų nuostabių produktų,  galite būti tikri, kad mes rūpinamės savo darbuotojais, aplinka ir Jumis.

Mūsų grynas sviestmedžio aliejus (taukmedžio sviestas), palmių aliejus, kokosų aliejus, kakavos sviestas ir Juodojo Afrikos muilo produktai yra gaminami kooperatyvuose Ganoje, naudojant tradicinius, aplinką tausojančius metodus ir išgaunant 100 % ekologiškus produktus. Be to, mūsų grynas sviestmedžio aliejus, originalus Juodasis Afrikos muilas ir daugelis kitų produktų yra sertifikuoti kaip sąžiningos prekybos.Tai reiškia, kad visiems mūsų darbuotojams mokamas sąžiningas atlyginimas; užtikrinamos tinkamos darbo sąlygos ir galutinė kaina vartotojui taip pat yra pagrįsta sąžiningumo principais.

 Mes tikime, jog mūsų atsakomybė yra sukurti sąžiningą ir etišką būdą dirbti naudingai.

 Mūsų produktai

 Visi mūsų natūralūs produktai skirti odos priežiūrai ir SPA pasižymi aukščiausia kokybe ir vertingomis savybėmis. Grynos natūralios žaliavos buvo pasirinktos dėl jų gydančių savybių, suteikiančių nuostabų komforto ir prabangos jausmą. Taigi, galite mėgautis ir naudotis mūsų produktais kiekvieną dieną. Visame pasaulyje Akoma klientų ratas nuolatos plečiasi,  kadangi mūsų produkcija tinkama naudoti netgi jautriausiai odai.

Kooperatyvai Ganoje

Mes įsipareigojome padėti iškilti ekonomiškai besivystančioms šalims. Mes dirbame su kooperatyvais Ganoje, kurie gamina mūsų gryną sviesmtedžio aliejų, palmių aliejų, kokosų aliejų, kakavos sviestą ir Juodojo Afrikos muilo produktus. Mes taip pat importuojame maisto ingredientus į Jungtinę Karalystę. Akoma Cooperative Multipurpose Society Ganoje įdarbina vietines moteris, kurioms šis darbas labai svarbus pragyvenimo šaltinis. Darbininkai nuima derlių ir paruošia žaliavas AKOMA produktų gamybai, nekenkiant vietinei eko sistemai. Griežtai laikantis sąžiningos prekybos principų, Akoma atstovauja naujoms kompanijoms, sutelkusioms dėmesį į teisingas kainas, geras darbo sąlygas, ekonomiškumą ir sąžiningą prekybą.

Jūs galite pakeisti milijonus gyvenimų…

Pasirinkdami Akoma produktus Jūs padedate pagerinti gyvenimus visų, dirbančių sąžiningos prekybos kooperatyve. Mūsų tikslas pagerinti milijonų žmonių gyvenimus, o su Jūsų pagalba mums puikiai sekasi.

 Susisiekite su Akoma

Susisiekti su mumis galite apsilankę mūsų puslapyje: www.akomaskincare.lt arba tapę mūsų draugais Facebook’e: www.facebook.com/AkomaLietuva. Taip pat el. paštu auraplius@auraplius.lt (pilną kontaktinę informaciją rasite puslapio apačioje, skiltyje “Susisiekite su mumis”) 

[profiler]
Memory usage: real: 10747904, emalloc: 10388560
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem