Akoma Skincare

Angus Klufio, Akoma gen.direktorius ir įkūrėjas

Akoma reiškia "širdis" Akan kalboje, kuria kalbama Ganoje. Angus Klufio, Akoma įkūrėjas gyveno ten vaikystėje. Nors gimė Anglijoje, jo šeima persikelė į Ganą kai jam buvo treji. Jo tėvas įkūrė asociaciją, tiekiančią naminių paukščių augintojams aukštos kokybės pašarą konkurencingomis kainomis. Ši asociacija buvo, ir iki šiol išliko, valdoma fermerių ir jiems priklausanti. Įkvėptas savo tėvo vizijos, Angus visuomet troško išlaikyti ryšį ir suteikti naudos šiai šaliai.

2007 m. Ganoje buvo įkurta Akoma Cooperative Multipurpose Society. Jai vadovauja keletas Pusu –Namogo kaimo narių, padedančių vietiniams išbristi iš skurdo. Iš esmės, kooperatyvas skirtas moterims, norinčioms pagerinti savo ir savo šeimos gyvenimo kokybę. Bolgatangoje didžiausia problema yra bedarbystė, taip pat žemas raštingumo lygis ir menkos galimybės gauti elementarias sveikatos priežiūros paslaugas, dėl didžiulio ligų paplitimo.

Akoma UK perka iš kooperatyvo produkciją (pagrinde gryną sviestmedžio aliejų) ir parduoda ją Jungtinėje Karalystėje kaip natūralų ingredientą odos prižiūros gamybai arba kaip Akoma odos piežiūros priemonę.

Angus tikslas - tiekti produkciją, kuri yra sąžiningos prekybos, ekologiška, tinkama netgi vegetarams ir veganams (kur tai yra įmanoma), ir yra aukščiausios kokybės. Angus žino, jog natūrali, neapdirbta produkcija išlaiko savo gerąsias savybes, o tai ir traukia vis didesnį vartotojų ratą. 

Jessica Hynes
Aktorė Jessica Hynes aplankė Akoma kooperatyvą Ganoje ir pasidalino savo įspūdžiais: " Mane sujaudino tai, kaip šios moterys dirbo kaip komanda. Čia sviestmedžio aliejus vadinamas "Moterų auksu". Žmonės tiki, kad jis atneš turtus ir gerovę į šį regioną ir pakeis milijonus gyvenimų, taip kaip kakavos sviestas suteikė pajamų ir galios moterims šalies pietuose. 

Visiems reikia suteikti sąžiningą kainą už tai, ką jie užaugina. Čia, Akomoje, jie gamina puikios kokybės produktą, kuris yra pagrindas daugeliui priemonių, kurias galime nusipirkti namuose. Aš noriu pranešti žmonėms apie šią nuostabią moterų grupę ir ką jos daro, kad sustiprintų vieną skurdžiausių bendruomenių visame pasaulyje"  

Angus teigia: Mūsų verslas padeda mažinti skurdą Ganoje, išlaikant bendruomenėje gyvas tradicijas. Mes su dideliu noru padedame lavintis ir suteikiame mokymosi galimybes. Mus motyvuoja didelis troškimas skatinti ir remti verslą, pagrįstą etika, nes norime sukurti pasaulį, kurį su pasididžiavimu perduotume kitoms kartoms“. 

[profiler]
Memory usage: real: 10485760, emalloc: 10224544
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem