Akoma Skincare

Eterinis eukaliptų aliejus

Eucalyptus Citriodora

Kilmės šalis: Kinija


Kiekis: 10ml

Pakuotė: užsukamas rudo stiklo buteliukas

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

4,07 €
AR

Eterinis eukaliptų aliejus

Norėdami padidinti nuotrauką, spragtelkite du kartus

Sumažinti
Padidinti

Daugiau peržiūrų

Detalės

Eucalyptus Citriodora

Kilmės šalis: Kinija

Kiekis: 10ml
Pakuotė: užsukamas rudo stiklo buteliukas
Eucalyptus Citriodora

Eukaliptų eterinis aliejus, efektyviai padeda gydantis nuo kosulio ir kitų su peršalimu siejamų kvėpavimo sistemos ligų.  Tai stiprus antiseptikas, naikinantis dizenterijos sukėlėjus, streptokokus, stafilokokus, slopinantis ešerichijų, trichomonadų ir tuberkuliozės mikrobakterijų dauginimąsi. Kelis kartus įkvėpus gaivaus, citrinų kvapą primenančio eukaliptų aromato palengvėja kvėpavimas sergant sloga ir haimoritu.


Eukaliptų aliejaus tirpalu skalaujama gerklė susirgus angina – malšina skausmą, slopina uždegimą. Mažina temperatūrą karščiuojant. Eukaliptų eterinis aliejus didina deguonies kiekį kraujyje ir, be abejo, gerina visų organizmo ląstelių aprūpinimą deguonimi. Daugelis aromaterapeutų rekomenduoja eukaliptų aliejų kaip vieną iš veiksmingiausių priemonių, mažinančių cukraus kiekį kraujyje.Šis aliejus, naudojamas masažams, padeda nuo reumato, sąnarių ir raumenų skausmų.Aliejus efektyviai nuskausmina ir dezinfekuoja apdegusias kūno vietas, skatina odos regeneraciją ir greitą užgijimą odos nudegimo, sužeidimų ir nušalimų atvejais.Eukaliptų aliejus yra vienas iš populiariausių komponentų, gaminant atsikosėjimui skirtus preparatus, burnos kvapą gaivinančias priemones, dantų pastas ir saldainius. Kosmetikoje – švarina odą nuo spuogų, inkštirų ir kitokių išbėrimų, stiprina odos audinių regeneraciją.
Eukaliptų aliejus atbaido vabzdžius ir švelnina jų sugėlimo pasekmes. Daugelio oro gaiviklių ir insekticidų sudėtyje yra eukaliptų aliejaus.Aliejaus energetika. Padeda greitai atsigauti po streso, ligų, gerina dėmesio sutelkimo funkciją ir intelektualines galimybes. Didina ilgaamžiškumo energijos kiekį. Siekiant išvengti konflikto ir ginčų, patartina juo aromatizuoti patalpas – sumažins įtampą.Kilmės šalis: Kinija


Kiekis: 10ml

Pakuotė: užsukamas rudo stiklo buteliukas

Parašyti savo apžvalgą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus.