Akoma Skincare

Eterinis saldžiųjų apelsinų aliejus


Citrus Sinensis
Kilmės šalis: Italija

Kiekis: 10ml

Pakuotė: užsukamas rudo stiklo buteliukas
Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

2,53 €
AR

Eterinis saldžiųjų apelsinų aliejus

Norėdami padidinti nuotrauką, spragtelkite du kartus

Sumažinti
Padidinti

Daugiau peržiūrų

Detalės

Citrus Sinensis


Kilmės šalis: Italija
Kiekis: 10ml
Pakuotė: užsukamas rudo stiklo buteliukas

Citrus Sinensis
Apelsinų eterinis aliejus išgaunamas iš viršutinės spalvotosios vaisių žievelės dalies.


Šis eterinis aliejus pagamintas iš saldžiųjų apelsinų, nors eterinis aliejus gali būti išgaunamas ir iš karčiųjų apelsinų. Iš saldžiųjų apelsinų spaudžiamo aliejaus kvapas yra truputį aštresnis, saldesnis nei iš karčiųjų apelsinų pagaminto aliejaus. Eterinis aliejus yra sodraus auksinio geltonumo ir kvepia apelsinų žievele. Jo savybės labai panašios į nerolio savybes, kuris išgaunamas iš citrinmedžių lapų.


Saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus pasižymi priešuždegiminėmis, raminančiomis, malšinančiomis spazmus ir skausmą, antiseptinėmis, skatinančiomis lytinį aktyvumą, šlapimą varančiomis, tonizuojančiomis savybėmis ir padedantis esant pykinimui. Aliejus veikia kaip antidepresantas.


Apelsinų eterinis aliejus plačiai naudojamas buityje, pramonėje ir medicinoje. Apelsinų aromatas dažnai dedamas į gėrimus, desertus ir saldumynus. Pramonėje jis naudojamas muiluose, kūno losjonuose, kremuose, raukšles lyginančiose priemonėse, oro gaivikliuose, dezodorantuose, maiste ir kt.


Saldžiųjų apelsinų eterinio aliejaus nauda sveikatai:


Odos priežiūrai: apelsinų eterinis aliejus turi detoksikuojančių savybių, stiprina imunitetą. Labai tinkamas norint turėti sveiką, lygią ir švytinčią odą. Padeda išgydyti aknę ir dermatitą.
Priešuždegiminis: padeda greitai sumažinti vidinį ar išorinį uždegimą, sukeltą pavyzdžiui nuodingųjų medžiagų, narkotikų, antibiotikų, dujų, nurijus toksinių medžiagų, infekcijų ar karščiuojant.
Antidepresantas: pakelia nuotaiką. Todėl apelsinų eterinis aliejus plačiau naudojamas aromaterapijoje. Pasilepinkite į vonią įlašinant 3-4 lašelius, nuraminsite kūną ir sielą.
Malšinantis spazmus: spazmai gali sukelti daug problemų, tokių kaip nuolatiniai kosuliai, konvulsijos, spazmus raumenyse. Norint išvengti šių pasekmių, spazmus reikia iš kart pradėti gydyti. Apelsinų eterinis aliejus atpalaiduoja raumenis ir malšina nervinius spazmus, ramina.
Afrodiziakas: švelniai skatina lytinį aktyvumą. Sisteminis ir reguliarus naudojimas gali išgydyti frigidiškumą, erekcijos sutrikimus, impotenciją, jausmų šaltumą ir kt.
Antiseptinis: padeda gydyti įpjovimus ar nutrynimus, žaizdas, apsaugo nuo bakterinės infekcijos ir stabligės, dezinfekuoja žaizdas.
Šlapimą varantis: šalina iš organizmo toksinus (šlapimo rūgštis, tulžį, papildomas druskas, teršalus ir papildomą vandenį) kartu su šlapimu. Šlapinimosi skatinimas padidina apetitą, gerina maisto virškinimą, atsikratoma riebalų. Tai sveika ir širdžiai.
Tonizuojantis: sustiprina kiekvieną sistemą, funkcionuojančią kūne, gerina medžiagų apykaitos sistemą, stiprina imunitetą.
Raminantis: mažina uždegimą, padeda atsipalaiduoti, nurimti. Sintetiniai raminamieji vaistai, turintys sudėtyje narkotinių medžiagų, ilgainiui padaro didžiulę žalą širdžiai ir vidaus organams. Todėl geriau vartoti natūralias priemones, pavyzdžiui, apelsinų eterinį aliejų. Jis suteikia palengvėjimą esant susirūpinimui, pykčiui ar depresijai.


Dėmesio! Apelsinų eterinis aliejus didina odos jautrumą šviesai, todėl nenaudokite jo mišiniuose, jei planuojate būti saulėje.


 


Kilmės šalis: Italija

Kiekis: 10ml

Pakuotė: užsukamas rudo stiklo buteliukas
Parašyti savo apžvalgą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus.