Akoma Skincare

Korėjos ženšenio arbata 10vnt

Žmonės, kasdien patiriantys protinius, fizinius ir emocinius sunkumus turėtų pradėti savo dieną su Korėjos ženšenio arbata.

Naudingosios savybės:
Pagerėja atmintis,
Pagerėja koncentracija,
Sumažėja dvasinis ir fizinis nuovargis,
Pagyvina imuninę sistemą ir padeda jai apsiginti nuo įvairių infekcijų ir ligų,
Sumažina neigiamus streso padarinius,
Padidina darbo našumą,
Mažina susierzinimą,
Užtikrina gerą poilsį miegant,
Padidina seksualinių santykių kokybę,
Sumažina nuolatinio nuovargio simptomus.

Korėjos ženšenis yra efektyvi, natūrali apsauga ir stiprus antioksidantas, pripažintas visame pasaulyje.

Ilgaamžiškumo receptas:
Išberkite vieną Korėjos ženšenio arbatos pakuotę į puodelį, užpilkite šaltu ar karštu vandeniu, gerai išmaišykite, įdėkite medaus ar citrinos pagal savo skonį, gerkite 2-3 kartus per dieną. Rekomenduojamas pastovus vartojimas.

Sveikatos receptas:
Išberkite vieną arbatos pakuotę į savo mėgstamiausių sulčių stiklinę, gerai išmaišykite ir mėgaukitės sveiku ir skaniu gėrimu.

Grožio pusryčiai:
Įpilkite pieno ar jogurto į dubenį javainių ar dribsnių, įberkite vieną pakuotę Korėjos ženšenio arbatos ir pridėkite medaus ar kito saldiklio pagal skonį. Pajuskite energijos antplūdį.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

8,40 €
AR

Korėjos ženšenio arbata 10vnt

Norėdami padidinti nuotrauką, spragtelkite du kartus

Sumažinti
Padidinti

Detalės

Žmonės, kasdien patiriantys protinius, fizinius ir emocinius sunkumus turėtų pradėti savo dieną su Korėjos ženšenio arbata. Naudingosios savybės: Pagerėja atmintis, Pagerėja koncentracija, Sumažėja dvasinis ir fizinis nuovargis, Pagyvina imuninę sistemą ir padeda jai apsiginti nuo įvairių infekcijų ir ligų, Sumažina neigiamus streso padarinius, Padidina darbo našumą, Mažina susierzinimą, Užtikrina gerą poilsį miegant, Padidina seksualinių santykių kokybę, Sumažina nuolatinio nuovargio simptomus. Korėjos ženšenis yra efektyvi, natūrali apsauga ir stiprus antioksidantas, pripažintas visame pasaulyje. Ilgaamžiškumo receptas: Išberkite vieną Korėjos ženšenio arbatos pakuotę į puodelį, užpilkite šaltu ar karštu vandeniu, gerai išmaišykite, įdėkite medaus ar citrinos pagal savo skonį, gerkite 2-3 kartus per dieną. Rekomenduojamas pastovus vartojimas. Sveikatos receptas: Išberkite vieną arbatos pakuotę į savo mėgstamiausių sulčių stiklinę, gerai išmaišykite ir mėgaukitės sveiku ir skaniu gėrimu. Grožio pusryčiai: Įpilkite pieno ar jogurto į dubenį javainių ar dribsnių, įberkite vieną pakuotę Korėjos ženšenio arbatos ir pridėkite medaus ar kito saldiklio pagal skonį. Pajuskite energijos antplūdį.
100 arbatos maišelių dežutėje. Bendras produkto svoris 300g.

Sudėtis: Viename arbatos maišelyje yra 3g arbatos granulių - laktozės 2,7g, Korėjos ženšenio ekstrakto (Extractum Panax Ginseng C.A. Meyer) 0,3g. 1 arbatos maišelio maistinė vertė - 0,0366g baltymų, 2,91g angliavandenių, 0g riebalų, energijos 11,82 kcal (49,38 kJ).

Korėjos ženšenis padidina atsparumą įvairiems fiziniams, cheminiams ir biologiniams veiksniams. Ypatingai rekomenduojama dirbantiems ekstremaliomis sąlygomis.

Vartojimo nurodymai: 1-2 maišelių turinį išberkite į puodelį, užpilkite šaltu ar karštu vandeniu, gerai išmaišykite. Saldinkite medumi ar kitu saldikliu, galima gerti su citrina. Gerkite 2-3 kartus per dieną. Laikyti ne aukštesnėje nei 35ºC temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Registravimo liudijimo turėtojas ir gamintojas: Pagin Biotech Co.,Ltd., 89 Tapsan-Ri, Imcheon-Myun, Buyeo-Gun, Chungnam, Korėja.

Parašyti savo apžvalgą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus.